Logo

YAMAHA DT85 2TAKT KAKO NOV REGISTRIRAN MOZNA ZAMENA ZA KOLA

Број на оглас: 2456656 | Објавен на: 22.07.2017, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: dt

Километри: 5000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


-YAMAHA DT85 2TAKT KAKO NOV
-REGISTRIRAN SEGA DO 04/2018
-Vodeno ladenje
-Aluminska sasija
-MOZNA ZAMENA ZA VOZILO

 FENIX

Потврден огласувач