Logo

aprilia scarabeo super mashina

Број на оглас: 2456731 | Објавен на: 18.06.2018, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2000

Модел: scarabeo 125

Километри: 25000

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


skuterot e vo super sostojbe registriran cela godina

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 TONI CRNI

Потврден огласувач