Logo

Цитроен ц2

Број на оглас: 2456788 | Објавен на: 30.04.2017, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба

 Кратово

Прати Е-Маил

 honda civik

Потврден огласувач