Logo

STOL FRIZERSKI NOVI EXTRA CENA !!

Број на оглас: 2457005 | Објавен на: 16.02.2019, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Poseduvame komplet oprema za frizerski /berberski salon po extra cenI!!!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 agron

Потврден огласувач