Logo

Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Број на оглас: 2457006 | Објавен на: 12.07.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 159 1.8 benzin
Z18XER-motor
-kolata se prodava na delovi ima se za nea
*javete se na 070 509 350

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач