Logo

Mercedes E 200 CDI Elegance

Број на оглас: 2457037 | Објавен на: 27.05.2017, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E 200 CDI Elegance Racen Menuvac
Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva mana
Registrirana do kraj na avgust mesec
Napraven servis smeneto masli i site filtri
Staveni skoro Novi 4 Gumi 16-ki
Za poveke informaci javetese...

 Cars

Потврден огласувач