Logo

MAN 19.403

Број на оглас: 2457101 | Објавен на: 07.04.2017, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 19.403 1998 godina euro 2 remontiran so novi gumi napred diferencijal 70% registriran do 09.17

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Mitko