Logo

MERC 190 I MOTOR ZA GOLF 3 1.8 I DR DEL

Број на оглас: 2457332 | Објавен на: 23.04.2017, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1987

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2 € Цената е фиксна 23 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercrdesot e vo odlicna sostojba mozi i zamena. Dajte ponuda registriran

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako

Потврден огласувач