Logo

motor za golf 3 i dr delovi

Број на оглас: 2457333 | Објавен на: 31.07.2017, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba na plin ne vozen ima i dr delovi i za seat toledo trap sofersana vrati krilo levo i dr 078627547 ili na 077791931

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako

Потврден огласувач