Logo

VW Passat 1.6 Benzin/Plin

Број на оглас: 2457337 | Објавен на: 22.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Passat 1.6 variant tng so kniska full oprema klimatronik so ispravna klima servisiran registriran do 03.2018 mozna e zamena

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Marinko