Logo

вЛАДИМИРЕЦ т25

Број на оглас: 2457367 | Објавен на: 22.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Купен 1990 год. од директен увоз од Русија со документи, прв газда. Пред две години сменета ламела,потисна плоча ,алансер Акумулаторот е стар околу две години = пали вози

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Димитрија

Потврден огласувач