Logo

Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

Број на оглас: 2457705 | Објавен на: 11.06.2019, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 61 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 285 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Север

Адреса: Љубен Иванов бр. 54 Штип

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 м2 ПЛУС помошна просторија (шупа 6 метри на 4 метри). Се наоѓа до големата болница во Штип. Вкупната површина е 285м2. Локацијата е одлична со пат до дворот и на пет минути од центарот на градот. Можна е замена за стан во Скопје. Цена по договор.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Elvin

Потврден огласувач