Logo

Krusevo 75m2. Renovirana

Број на оглас: 2457712 | Објавен на: 20.04.2018, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 75 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Krusevo

Цена: 19.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Namesto da se gushite vo Skopje, dishete so poln kapacitete vo Krushevo.
Prodavam renovirana kukja vo Krusevo
75M2
Dnevna, kujna, 2 spalni, wc, kupatilo so wc, podrum, garaza, dvor
100% cista dokumentacija
Odkupeno zemjiste
Cena 19.999 eur

Branko
078.488.588. 9-21h

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач