Logo

PRODAVAM NOVA MOTORNA PILA

Број на оглас: 2457762 | Објавен на: 22.06.2017, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOVA MOTORNA PILA (NEOTPAKUVANA)...

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач