Logo

PRODAVAM 4 GUMI-LETNI195/55 R16

Број на оглас: 2457789 | Објавен на: 20.04.2017, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 4 GUMI-LETNI195/55 R16 VO DOBRA SOSTOJBA

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач