Logo

AUDI 2.5 MOTOR DELOVI

Број на оглас: 2457805 | Објавен на: 12.02.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor za audi 2.5 tdi imam se prakam po kargo 180 ks

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач