Logo

Peugeot 107 *Klima* - mozna zamena

Број на оглас: 2457942 | Објавен на: 18.07.2017, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 107

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.900 €
3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Peugeot 107 1.0 so 4vrati, klima (raboti perfektno) centralno, elektrika na prozori, abs, servo, airbag. Kolata ne e od uvoz, kupena e vo Mk od prv gazda. Registrirana do 21.04.2018 god. Cenata e za kes, za zamena e 3300 eur. Mozna zamena so realni ceni za vozilo ne postaro od 2000 god.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач