Logo

Навигации за автомобил (Garmin, Tom Tom)

Број на оглас: 2458031 | Објавен на: 29.05.2017, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат повеќе навигации за автомобил со апдејтирани мапи за цела Европа без видливи траги на користење. (читај нови)
Контакт инфо на телефонот (Никола) поставен во огласот.

-Garmin Nuvi 2455 4.3'' - 4500 денари
-TomTom 4EQ50 1230 5'' - 5500 денари
-TomTom 4EQ41 21230 4.3''-5000 денари
-Garmin Nuvi 144LMT 4.3'' - 4000 денари

Телефон за контакт:
Никола - 075-259-659

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Кире

Потврден огласувач