Logo

Хидроизолација

Број на оглас: 2458040 | Објавен на: 20.09.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Вршам хидроизолација на кровови, темели, тераси и бањи на секакви објекти насекаде во Македонија. Цена по договор
Телефон за контакт: 071 742 746 и 032 442 450

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Александар Даскалов

Потврден огласувач