Logo

Kozhna, Trosed+Dvosed+Fotelja, 1350 eur

Број на оглас: 2458249 | Објавен на: 27.05.2017, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.350 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Нова Неотпакувана Италијанска кожна гарнитура. Сет од Тросед, Двосед и Фотеља 1350 евра.

Nova Neotpakuvana Italijanska kozhna garnitura. Set od Trosed, Dvosed i Fotelja 1350 eur.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Shkelqim Reka