Logo

Prodavam Mercedes-Benz Actros

Број на оглас: 2458361 | Објавен на: 09.06.2019, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes actros 18.41.full oprema na Mk.dokumeti. godina na proizvocvo 2005..god.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 GLIGOR

Потврден огласувач