Logo

Bandazi za mercedes

Број на оглас: 2458644 | Објавен на: 23.05.2017, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi so gumi za mercedes
Bandazi 4br
Gumite se na 60% Debica Frigo 2016god-3 broja
Komplet gumi I bandazi 320€
Samo bandazi 220€
Tel:070 750 720

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач