Logo

POWER BANK-резервна батерија

Број на оглас: 2459080 | Објавен на: 25.04.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Вид на оглас: Се продава


Продавам резервна батерија со капацитет 12000мач за истовремено полнење на два мобилни уреди

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 сашо

Потврден огласувач