Logo

Velosiped Merida

Број на оглас: 2459122 | Објавен на: 20.04.2017, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


21 brzina,shimano oprema,28-ki bandazi

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач