Logo

Velosiped Belvelo

Број на оглас: 2459128 | Објавен на: 19.07.2017, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


6 brzini,shimano oprema,26ki bandazi

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач