Logo

VW GOLF VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN.....

Број на оглас: 2459146 | Објавен на: 22.04.2017, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN
-1.6 DIZEL
-MN STEGNAT
-KAROSERIA KAMEN ODLICNA
-MOTOR MNOGU DOBAR
-SMENETA PREDNICA
-SMENETI AMORTIZERI
-RADIO CD

VREDI DA SE VIDI I IMA...

TEL 078-450-703 GJOKO
TEL 076-552-882 MIKI

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач