Logo

Fiat Punto

Број на оглас: 2459339 | Објавен на: 15.05.2017, 08:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 4/2018
Ne uvezuvano. 145.000 pominati.
Pali vozi bez maana, cena po dog. Moze i zamena. Napraven komplet servis pred mesec dena.
077 628 104 -- Stole

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 trajce