Logo

Prodavam dukan i plac

Број на оглас: 2459672 | Објавен на: 19.06.2018, 03:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 150 m²

Спрат: 2

Греење: Дрва

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dukan 150kv i plac celosno zagraden tamponiran i objekt 17m na9m na glavna ulica tel +61415375565 viber

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач