Logo

NISSAN SUNNY 2.0d SLX

Број на оглас: 2459744 | Објавен на: 21.05.2017, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Sunny

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sostojva registrirana cela god i ima servo.centralno zaklucuvanje. podesuvanje na vola.el prozori inf DRAGAN 078311699 078311699 HITNOOOO

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ANE ILI DRAGAN

Потврден огласувач