Logo

Golf 5 08.2006 g. 140 hp

Број на оглас: 2459864 | Објавен на: 10.04.2017, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 5.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 vo odlicna sostojbaa, vtor gazda kupena vo Sa & Sa Co, segasnoto Porsche Makedonija.

Ima sport sedista, 4 novi zimski gumi, 4 novi letni gumi, motorot e vo odlicna sostojba mozete da proverete kaj sakate.

Za poveke informacii javete se na brojot
Tel 070 504 128

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Agon