Logo

Плац на самиот пат

Број на оглас: 2460002 | Објавен на: 25.04.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1914 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плац на самиот пат.
Чисти документи

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 pero