Logo

Kupuvam VW Passat 2011+ TDI (B7)

Број на оглас: 2460161 | Објавен на: 17.04.2017, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Cena po dogovor, godina 2011-2014, dizel, redovno odrzuvan, po moznost so avtomatski menuvac

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Shkelqim Reka

Потврден огласувач