Logo

Se prodava Gradezno mesto 150m

Број на оглас: 2460184 | Објавен на: 21.07.2018, 16:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 150 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 27.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Gradezno mesto 150m
so site dokumenti
na ulica Goce DELCEV
cena po dogovor
INFO:070464070

link na google.
https://www.google.mk/maps/@42.0152801,20.9700986,3a,75y,335.8h,79.48t/data=!3m6!1e1!3m4!1szgYmvtKtYVSTfncR9MhX4Q!2e0!7i13312!8i6656

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 merxhani

Потврден огласувач