Logo

Bandazi za Peugeot Top!!!

Број на оглас: 2460231 | Објавен на: 26.04.2017, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bandasi za Peugeot so gumi 215 50 17
4ri letni + 2 zimski gumi so se strafovi
078 230 633
Peugeot 407 307 308
Samsung
Iphone

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач