Logo

Aluminiumski Bandazi za BMW 16ki

Број на оглас: 2460306 | Објавен на: 21.04.2017, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se zdravi, pravi provereno

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ljupce

Потврден огласувач