Logo

BMW 320d 163ks ///M

Број на оглас: 2460312 | Објавен на: 23.04.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw-to e vo extra sostojba mozi da se vidi vo bilo koe vreme
///M Bandasi 4Novi Gumi
///M Oprema Vnatresno
Za poveke informaci javetese...

 Cars

Потврден огласувач