Logo

VW POLO 1.4 TDI 2003 55kw REGIS-KLIMA

Број на оглас: 2460375 | Објавен на: 24.04.2017, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.200 € 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


POLO 5 1.4 TDI-CRVENO I,, MNOGU STARTNO I BRZO
4 NOVI GUMI..KLIMA LADI MRZNE
DVA KLUCA SO DALINSKO
MNOGU OPREMA SE E NA DUGME
STOPOVI OD PONOV MODEL /2006
REGISTR DO 6/2017,,EFTINO ZA ODRZUVANjE
POTROSNjA ZA CUDENjE MNOGU MALA

INF POSLE 11:00

077 588 669

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Alek Sandro

Потврден огласувач