Logo

MOTOR I DELOVI ZA YUGO

Број на оглас: 2460505 | Објавен на: 12.07.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: tempo 1.1

Tип на делови: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DELOVI ZA YUGO, MENJAC 5 BRZINI za povece informacii javete se na
TEL. 071/244340
TEL. 071/244340
TEL. 071/244340
TEL. 071/244340
TEL .071/244340

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач