Logo

Gumi

Број на оглас: 2460621 | Објавен на: 28.06.2017, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat dve zimski gumi..
FRIGO 165/70/14.
Vozeni se samo 1000 do 1500 kilometri..

KONTAKT TEL:

070 308 332 - STEFAN
070 308 332 - STEFAN
070 308 332 - STEFAN

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач