Logo

Imt 539 2006 god

Број на оглас: 2460685 | Објавен на: 25.04.2017, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e kako nov od prv gazda e kupen tel 072 263 921 072 263 921 072 263 921

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 raim

Потврден огласувач