Logo

MAZDA 6 2.0 DIZEL 136KS MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 2460708 | Објавен на: 23.04.2017, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-MAZDA 6 2.0 DIZEL 136 KS
- SO FULL OPREMA
-KLIMATRONIK
-ABS
-SERVO VOLAN EL PROZORI
-CENTRAL ZAKLUC
- KOLATA E UVEZENA
-PLATENO SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
-MOZNA ZAMENA
-AUDI.BMW.MERCEDES,VW,OPEL...

 FENIX

Потврден огласувач