Logo

PIAGGIO LIBERTY 125CC SKORO NOV

Број на оглас: 2460823 | Објавен на: 22.04.2017, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2013

Модел: Liberty

Километри: 5000

Цена: 1.900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Skuterot e kako od salon mnogu socuvan
Registriran do 03 2018
Za poveke informaci javetese

 Cars

Потврден огласувач