Logo

Kupuvam kola Zamena

Број на оглас: 2461276 | Објавен на: 21.04.2017, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Друг модел

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 3.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kupuvam kola vo zamena za betonsko zelezo,armaturni mrezi,cevki profili,zica za varenje ,elektrodi i drug metal

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач