Logo

ДАРМА ДОМА издава стан во Аеродром !

Број на оглас: 2461322 | Објавен на: 23.11.2018, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 250 €
260 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА АГЕНЦИЈА издава стан во Мичурин кај Блаже Конески , поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална,наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, греење на парно,нова градба.клима. машина за садови. вселив од 1 декември...

цена-250 евра

шифра 17041

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач