Logo

Toyota Rav 4 ( 2.2 D-CAT) 130 kw 2007god

Број на оглас: 2461328 | Објавен на: 22.04.2017, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2016

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 10.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna soistojba , ful oprema , redovno i skoro servisirano so realna kilometraza..Bez nikakva zabeleska...

Огласи од: autoking2

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 autoking2 (претпријатие)

Потврден огласувач