Logo

OPEL ASTRA J 5×105

Број на оглас: 2461351 | Објавен на: 26.04.2017, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bandasite se bez mana ekstra. Gumi Tigar prima extra load 205-55-17-ZR vozeni samo 400km i kupeni pred 1 mesec vo olimpiko. MOZE ZAMENA ZA 16-Ki...tel-070-710-990

 Кичево

Прати Е-Маил

 jovica

Потврден огласувач