Logo

Гуми SPORTIVA.

Број на оглас: 2461496 | Објавен на: 24.04.2017, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4бр. гуми
155/70/13/одлични-3500ден.
И 2бр. Тигар 155/65/13/-1500ден.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач