Logo

3 gumi BRIDGESTONE 215/45 R16

Број на оглас: 2461635 | Објавен на: 25.05.2017, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
11.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 3 GUMI BRIDGESTONE 215/45 R16 CISTO NOVI VOZENI 2.000KM. 10.000DENARI.
VREDI DA SE VIDAT.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач