Logo

Zvucnici za AUDI

Број на оглас: 2461677 | Објавен на: 30.04.2017, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €

Категорија: Моторни Возила / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Ovie zvucnici se za pozadi. Pasuvaat na audi a4 , audi TT.... Ispravni se.
KONTAKT : 077669723

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Krste

Потврден огласувач