Logo

Zardinjeri od drvo

Број на оглас: 2461693 | Објавен на: 18.10.2017, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Izrabotka na zardinjeri,mebel za gradina,lulashki,masi,klupi...
od cisto drvo po vasi dimenzii i modeli

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач